O kancelarii

Świadczymy usługi prawne dedykowane przedsiębiorcom, w tym przede wszystkim z sektora Transportu Spedycji i Logistyki. 

Wierzymy że wobec ogromnego skomplikowania prawa i pojawiających się nowych regulacji trudno jest być obecnie “prawnikiem od wszystkiego”. Aby móc skutecznie prowadzić sprawy klienta trzeba rozumieć specyfikę jego działalności oraz otoczenie biznesowe w jakim się obraca. 

Naszymi najważniejszymi wartościami są uczciwość, rzetelność i terminowość. Nie podejmujemy się prowadzenia sprawy z dziedziny prawa na której się dobrze nie znam, mam w zwyczaju polecać wówczas klientowi osobę na której profesjonalizmie mogę w pełni polegać. Szanujemy zasady etyki radcowskiej oraz tajemnicy zawodowej. Wszelkie przekazane nam informacje są w pełni poufne. Dotrzymujemy umówionych terminów i pozostajemy osiągalni dla klienta przez cały okres współpracy. Prowadzimy sprawy tak, aby wszystkie działania, które podejmuję były dobrze przemyślane i logiczne. 

Staramy się, aby w ramach współpracy klient wiedział dokładnie co się dzieje z jego sprawą na każdym jej etapie i czuł, że jest ona dla kancelarii ważna. Przekazujemy wiarygodną analizę sytuacji prawnej i dajemy gwarancję profesjonalnego działania.


zespół kancelarii

nasi prawnicy i aplikanci

radca prawny ewa sławińska-ziaja, L.L.M.

Od ponad 8 lat zajmuje się profesjonalną obsługą prawną przedsiębiorstw, w tym w szczególności firm transportowych, startupów technologicznych i sklepów internetowych. Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studia LL.M. w zakresie międzynarodowego i europejskiego prawa biznesowego na Uniwersytecie Jean Moulin 3 w Lyonie. Posiada Certyfikat Kompetencji Zawodowych.


aplikant radcowski Patrycja szostek

Aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Interesuje się zagadnieniami z zakresu prawa transportowego, procedury cywilnej oraz prawa spółek handlowych. Dotychczasowe doświadczenie zdobywała podczas pracy w kancelariach prawnych oraz podczas praktyk, które odbyła we wrocławskich sądach i prokuraturze.

Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Prawa Administracji i Ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim. W wolnym czasie chętnie analizuje przyczyny, założenia i możliwe skutki stale zmieniającego się prawa. W pracy zawodowej nie boi się wyzwań, ponieważ traktuje je jako możliwość dalszej nauki i rozwoju oraz zdobycia kolejnego doświadczenia.

Aleksandra brzęczek

Aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Absolwentka prawa na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Posiada doświadczenie zawodowe zdobyte we wrocławskich i częstochowskich kancelariach prawnych oraz prokuraturze rejonowej we Wrocławiu. Posługuje się językiem angielskim. Prywatnie interesuje się literaturą, sportem oraz zdrowym odżywianiem. 

jakub zioło

 Aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Absolwent prawa na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Alexander Stripling

Integer ac vehicula eros, sed dictum sapien.

Keely Stanton

Integer ac vehicula eros, sed dictum sapien.

Micah Janson

Integer ac vehicula eros, sed dictum sapien.

Rosa Storie

Integer ac vehicula eros, sed dictum sapien.

Daniel Patel

Integer ac vehicula eros, sed dictum sapien.

Pearl Lindsey

Integer ac vehicula eros, sed dictum sapien.